Sukcesja sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!

}

Data: 11 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Sukcesja to dramat obyczajowy od Jesse’go Armstronga emitowany przez HBO. Jego pierwszy sezon zadebiutował w zeszłym roku, a już teraz zobaczcie zapowiedź sezonu drugiego.

Serial opowiada o rodzinie Roy’ów, którzy są właścicielami wielkiej firmy medialnej Waystar Royco. Pewnego dnia Logan Roy, prezes korporacji, chce przekazać kierowanie firmą jednemu ze swoich dzieci. Wtedy to pomiędzy rodzeństwem dochodzi do konfliktu. Drugi sezon ma skupić się na próbie odzyskania przez rodzinę kontroli nad imperium, które zbudowali.

Do obsady należą m.in. Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Alan Ruck, Kieran Culkin, Hiam Abbass, Peter Friedman, Rob Yang oraz Arian Moayed. Premiera drugiego sezonu zapowiadana jest na sierpień tego roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bohaterowie serialu Nie z tego świata przeniosą się do świata Scooby-Doo!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.