w

Sukcesja sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!

hbo

Sukcesja to dramat obyczajowy od Jesse’go Armstronga emitowany przez HBO. Jego pierwszy sezon zadebiutował w zeszłym roku, a już teraz zobaczcie zapowiedź sezonu drugiego.

Serial opowiada o rodzinie Roy’ów, którzy są właścicielami wielkiej firmy medialnej Waystar Royco. Pewnego dnia Logan Roy, prezes korporacji, chce przekazać kierowanie firmą jednemu ze swoich dzieci. Wtedy to pomiędzy rodzeństwem dochodzi do konfliktu. Drugi sezon ma skupić się na próbie odzyskania przez rodzinę kontroli nad imperium, które zbudowali.

Do obsady należą m.in. Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Alan Ruck, Kieran Culkin, Hiam Abbass, Peter Friedman, Rob Yang oraz Arian Moayed. Premiera drugiego sezonu zapowiadana jest na sierpień tego roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Czy boisz się ciemności? powróci jako serial!

blank

Dune: The Sisterhood – powstanie serial na podstawie powieści Franka Herberta!