Pozwól mi wejść – pierwszy zwiastun serialu od Showtime

}

Data: 28 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Showtime prezentuje pierwszy zwiastun serialowej adaptacji szwedzkiej powieści Wpuść mnie, przeniesionej już dwukrotnie na szklany ekran w postaci pełnometrażowych filmów noszących tytuł Pozwól mi wejść.

Autorem powieści jest John Ajvide Lindqvist. Serial bardziej skupi się na ukazaniu relacji pomiędzy ojcem, a córką będącą młodą wampirzycą. Rola małego sąsiada dziewczynki, nie będzie tak ważna jak w książce.

Eleanor od dziesięciu lat jest wampirem. Wraz ze swoim ojcem Markiem żyją w cieniu. Rodzic akceptując nową naturę swojego dziecka pomaga dziewczynce w zdobywaniu pożywienia, niezbędnego do jej dalszej egzystencji. Ma jednak nadzieję, że kiedyś Eleanor powróci do normalności. W związku z tym, że dziewczynka już od dekady jest nieśmiertelna, jest także bardzo samotna, co powoduje powstanie napiętych relacji pomiędzy nią a jej ojcem.

Eleanor portretuje Madison Taylor Baez, w Marka wciela się Demian Bichir. Za adaptację odpowiada Andrew Hinderaker. Napisał on scenariusz do serialu. Jest także showrunnerem i producentem wykonawczym. Reżyserem został Seith Mann.

Pierwszy 10-odcinkowy sezon zadebiutuje już 7 października.

Źródło: Showtime

ZOBACZ TEŻ  TOP 16: seriale animowane dla dorosłych, czyli najlepsze zabawne, ironiczne, bezpośrednie produkcje

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.