HBO podaje datę premiery 2. sezonu Białego lotosu

}

Data: 23 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Wiedzieliśmy, że serial Biały lotos powróci w październiku, jednak dokładna data premiery nie była do tej pory znana. Teraz HBO poinformowało, że do tytułowego hotelu powrócimy dzień przed Halloween.

Datę podano w opublikowanym przez HBO na Twitterze wpisie opublikowanym krótkim wideo.

Premiera 30 października. W Polsce na HBO Max debiut dzień później, tj. 31 października.

Fabuła drugiej serii będzie przebiegała zgodnie z założeniami serii, jakie poznaliśmy w pierwszym sezonie. Jej akcja jednak rozgrywać będzie się w nowym kurorcie. Jego umiejscowienie to Sycylia.

Serial HBO podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

W obsadzie 2. sezonu znajdują się Jennifer Coolidge, która jako jedyna powraca w kontynuacji, F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Beatrice Grannò, Meghann Fahy, Jon Gries, Tom Hollander, Sabrina Impacciatore, Michael Imperioli, Theo James, Aubrey Plaza, Haley Lu Richardson, Will Sharpe, Simona Tabasco i Leo Woodall.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Westworld – kolejna zapowiedź 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.