Poznajcie obsadę pilota Dead Boy Detectives

}

Data: 23 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max podała nazwiska aktorów, którzy wystąpią w pilotażowym odcinku serialu Dead Boy Detectives. Projekt ten to spin-off Doom Patrola. Jego fabuła opiera się na postaciach wywodzących się z komiksów DC stworzonych przez Neila Gaimana.

W trójkę głównych bohaterów wcielą się George Rexstrew jako Edwin Paine, Jayden Revri jako Charles Rowland oraz Kassius Nelson jako Crystal Palace.

Główni bohaterowie to młodzi detektywi – Charles Rowland i Edwin Paine, którzy po śmierci postanowili nie iść w zaświaty, tylko pozostać na ziemi i badać zbrodnie z udziałem sił nadprzyrodzonych. Dołącza do nich żywa Crystal Palace, jako medium.

Co ciekawe postacie te mają pojawić się w nadchodzącym trzecim sezonie serialu Doom Patrol. W Rowlanda wcieli się Sebastian Croft, a w Paine’a – Ty Tennant. Palace zaś sportretuje Madalyn Horcher. Nikt z tej trójki nie jest powiązany z powstającym spin-offem.

W obsadzie są także Alexander Calvert jako Thomas Cat King, Briana Cuoco jako Jenny, Jenn Lyon jako wiedźma Estera, Yuyu Kitamura jako Niko oraz Ruth Connell jako Night Nurse. Connel już wcześniej wcieliła się w tę postać w serialu Doom Patrol.

Za scenariusz i produkcję pilota odpowie Steve Yockey, twórca innego serialu HBO – czarnej komedii Stewardesa. Zdjęcia do pilotażowego odcinka już trwają.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial O mnie się nie martw dobiegł końca!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.