Christoph Waltz z główną rolą w serialu The Consultant

23 listopada 2021 | Newsy

Dla platformy Amazon Prime Video powstanie serial The Consultant oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Bentley’a Little’a. Projekt ten jest obecnie na etapie kompletowania obsady. Angaż do jednej z głównych ról otrzymał Christoph Waltz.

Serial ten będzie czarną komedią, wyśmiewającą współczesny rynek pracy. Fabuła produkcji opierać ma się na niepokojącej relacji między pracownikiem a pracodawcą. Zobaczymy także do czego skłonna jest osoba, która pragnie przetrwać w brutalnym, współczesnym świecie i jeszcze do tego odnosić zawodowe sukcesy.

Twórcą serialu i jego showrunnerem jest Tony Basgallop, który odpowiada m.in. za serial grozy Apple TV+ pt. Servant. Za kamerą stanie Matt Shakman.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  M.O.D.O.K. od Hulu nie należy do MCU

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy