MacGruber – Peacock podaje datę premiery serialu opartego na filmowej serii

}

Data: 23 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Peacock powstał serial MacGruber, który opiera się na filmowej serii. Ta zadebiutowała w 2010 roku i doczekała się jednego sequela. Serwis podał datę premiery produkcji oraz opublikował pierwsze zdjęcia i zwiastun.

Po ponad dziesięcioletniej odsiadce MacGruber, bohater Ameryki i niezwykły patriota zostaje wreszcie wypuszczony na wolność. Po wyjściu z więzienia ma jeden cel – znaleźć złoczyńcę ze swojej przeszłości Enosa Queetha. Aby tego dokonać na nowo zbiera swoją drużynę, w skład której wchodzi Vicki St. Elmo i Dixon Piper.

W obsadzie powróciła część aktorów z filmowej serii – Will Forte, Kristen Wiig, Ryan Phillipe. Partnerują im Sam Elliott, Laurence Fishburne, Billy Zane, Joseph Lee Anderson i Timothy V. Murphy. Forte oprócz wcielenia się w główną rolę, odpowiada także scenariusz. Reżyserami są John Solomon i Jorma Taccone.

Premiera serialu 16 grudnia 2021 roku.

macgruber8
macgruber7
macgruber6
macgruber5
macgruber4
macgruber3
macgruber2
macgruber1

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Landscapers – zwiastun kryminalnego dramatu z Olivią Colman w roli głównej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.