Powstanie prequel serialu Yellowstone

8 lutego 2021 | Newsy

Yellowstone to udany serial Paramount Network. Jego siostrzana platforma Paramount + postanowiła więc rozszerzyć ten świat. Trwają prace nad prequelem zatytułowanym Y: 1883.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Prequel przeniesie nas wiele lat wstecz, do roku 1883. Wtedy to rodzina Duttonów w poszukiwaniu lepszego życia wyruszyła w dzikie rejony Ameryki. Rozpoczęła się ekspansja na zachód, której celem było znalezienie ziemi obiecanej Ameryki – Montany.

Za serial odpowie Taylor Sheridan, twórca oryginału. Obecnie trwają prace nad 4. sezonem Yellowstone.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowe nowości na wakacje 2018, czyli kompendium dla no-life'a

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram