w

Wynonna Earp dobiega końca! 4. sezon finałowym

wynonna earp e1459801653231

Serial Syfy Wynonna Earp dobiega końca. Zdecydowano, iż nadchodzące sześć odcinków drugiej połowy czwartego sezonu będzie tymi finałowymi zamykającymi całą serię.

Informacja o zakończeniu serialu zbiegła się z ogłoszeniem daty premiery sześciu nowych epizodów. Ich premiera już 5 marca 2021 roku.

Nie podano oficjalnej przyczyny takiej decyzji, ale patrząc już na wcześniejsze problemy finansowe, z jakimi borykała się ta produkcja, to możemy spokojnie założyć, że chodzi właśnie o finanse.

Serial opiera się na komiksie Beau Smith’a. Opowiada o przygodach Wynonny, która jest prawnuczką Wyatta Earpa, słynnego rewolwerowca. Wynonna wypełnia swoje przeznaczenie i podobnie jak Wyatt walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami, których jedynym celem jest zniszczenie ludzi i świata. W tytułowej roli Melanie Scrofano.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

yellowstone 2

Powstanie prequel serialu Yellowstone

image processing20210129 9388 1esxmx

Klangor – premiera serialu Canal+ już w marcu!