Przeczytano:

Wynonna Earp dobiega końca! 4. sezon finałowym

08 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial Syfy Wynonna Earp dobiega końca. Zdecydowano, iż nadchodzące sześć odcinków drugiej połowy czwartego sezonu będzie tymi finałowymi zamykającymi całą serię.

Informacja o zakończeniu serialu zbiegła się z ogłoszeniem daty premiery sześciu nowych epizodów. Ich premiera już 5 marca 2021 roku.

Nie podano oficjalnej przyczyny takiej decyzji, ale patrząc już na wcześniejsze problemy finansowe, z jakimi borykała się ta produkcja, to możemy spokojnie założyć, że chodzi właśnie o finanse.

Serial opiera się na komiksie Beau Smith’a. Opowiada o przygodach Wynonny, która jest prawnuczką Wyatta Earpa, słynnego rewolwerowca. Wynonna wypełnia swoje przeznaczenie i podobnie jak Wyatt walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami, których jedynym celem jest zniszczenie ludzi i świata. W tytułowej roli Melanie Scrofano.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również