Powstanie 2. sezon serialu Lista śmierci?

}

Data: 27 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media gwiazda serialu Amazona Chris Pratt negocjuje właśnie swój angaż do drugiego sezonu Listy śmierci.

Serial, który zadebiutował na początku wakacji stał się wielkim hitem wśród publiczności. Znalazł się na drugim miejscu amerykańskiej listy najchętniej oglądanych seriali w pierwszym tygodniu po premierze. Zgromadził 1,6 miliarda minut oglądalności w swoich ośmiu odcinkach. To naprawdę świetny wynik.

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej powieści Jacka Carra The Terminal List i podąża za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

Jak twierdzi sam Carr zaangażowany w projekt jako producent wykonawczy, jeśli Amazon złoży zamówienie na drugi sezon to jego fabuła oprze się na drugiej książce z serii noszącej tytuł True Believer. Również jak pierwszy składać będzie się on z ośmiu odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy zwiastun serialu Paper Girls

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.