Blockbuster – data premiery serialu Netflixa o popularnej sieci sklepów wideo

}

Data: 27 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił datę premiery komediowego serialu Blockbuster. Jego fabuła skupia się wokół znanej niegdyś sieci sklepów wideo.

Timmy Yoon to analogowy marzyciel żyjący w świecie 5G. Kiedy dowiaduje się, że ostatni sklep należący do sieci ”Blockbuster” w Ameryce ma zostać zamknięty wraz z swoimi pracownikami zrobi wszystko, aby nadal pozostać na czasie. W erze Internetu niestety, ale wypożyczalnia płyt wideo to przeżytek. Jedynym więc sposobem na sukces według nich, jest przypomnienie swoim klientom, że mogą oni zapewnić coś czego nie zrobią wielkie korporacje – międzyludzkie połączenie, otwartość i kontakt z ludźmi podobnymi sobie.

blockbuster s1 e4 00 08 52 22r
fot. Netflix/materiał prasowy

W głównych rolach występują Randall Park jako Timmy Yoon, Melissa Fumero jako Eliza Walker, Tyler Alvarez jako Carlos Herrera, Madeleine Arthur jako Hannah Hadman, Olga Merediz jako Connie Serrano, JB Smoove jako Percy Scott i Kamaia Fairburn jako Kayla Scott.

Premiera serialu Blockbuster 3 listopada. Na produkcję składa się 10 półgodzinnych odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mare z Easttown – Kate Winslet na plakacie i zwiastunie kryminalnego serialu HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.