Zmiana tytułu spin-offa The Walking Dead o Maggie i Neganie

}

Data: 27 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC zdecydowała się nadać nowy tytuł rozwijanemu już od jakiegoś czasu spin-offowi The Walking Dead. Nowa nazwa bardziej nawiązuje do uniwersum niż stara.

Wcześniej serial otrzymał tytuł Isle of the Dead. Teraz jest on już nieaktualny. Projekt wyjdzie jako The Walking Dead: Dead City.

W rolach głównych powrócą Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan. Fabuła ukaże nam Maggie i Negana, którzy wyruszają w podróż przez post-apokaliptyczny Manhattan, dawno już odcięty od stałego lądu. Teren ten opanowany jest przez umarłych oraz tych, którzy przeżyli, tworząc w tym miejscu swój własny świat pełen anarchii, niebezpieczeństwa, grozy, ale i piękna.

W projekt zaangażowani są Eli Jorné i Scott M. Gimple. Pierwszy sezon składać ma się z 6 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na 2023 rok.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 10. - premiera sześciu nowych odcinków już w marcu w FOX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.