Powiększa się obsada 2. sezonu serialu Dobry Omen

}

Data: 27 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

W Szkocji trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu Dobry Omen. Jego obsada powiększyła się właśnie o pięć nowych nazwisk. Są to Siân Phillips, Tim Downie, Pete Firman, Andi Osho i Alex Norton.

Potwierdzono także powrót Dereka Jacobi, który ponownie wcieli się w postać Metatrona. Powrócą także Mark Gatiss, Steve Pemberton, Reece Shearsmith, Niamh Walsh, Paul Adeyefa, Michael McKean, Miranda Richardson, Maggie Service i Nina Sosanya. Wszyscy oni wcielą się w nowych bohaterów.

Jako Szatan i Bóg w głosowych rolach nie wracają Benedict Cumberbatch i Frances McDormand.

Dobry omen jest adaptacją książki Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Akcja rozpoczyna się na kilka dni przed przepowiedzianą przez wiedźmę apokalipsą w trakcie, której nastąpi wojna pomiędzy Piekłem a Niebem. Ta wiadomość nie podoba się aniołowi Aziraphale’owi i demonowi Crowley’owi, bowiem na Ziemi żyje im się całkiem dobrze. Łączą oni siły i postanawiają odnaleźć Antychrysta, aby uniknąć końca świata.

Drugi sezon składać ma się z 6-odcinków i wychodzić będzie poza fabułę znaną z powieści. Ukaże on nam moc niesamowitej przyjaźni między aniołem i demonem. Po udaremnieniu apokalipsy wracają oni do zwykłego i nadzwyczaj łatwego życia na Ziemi. Wtedy jednak przybywa posłaniec, który przynosi im zaskakującą wiadomość.

W obsadzie są także Jon Hamm jako anioł Gabriel, Doon Mackichan jako anioł Michał, Gloria Obianyo jako anioł Uriel, Liz Carr jako Saraquel, Quelin Sepulveda jako Muriel i Shelley Conn.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowy serial postapokaliptyczny od Netfliksa - duńskie The Rain

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.