Prawi Gemstonowie otrzymują odnowienie na 3. sezon

}

Data: 27 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO dało zielone światło na realizację 3. sezonu komediowego serialu Prawi Gemstonowie. Wiadomość o odnowieniu pojawiła się zaledwie niecałe trzy tygodnie od premiery drugiej serii.

Stworzony przez Danny’ego McBride’a serial opowiada historię światowej sławy rodziny teleewangelistów, którzy oprócz absurdalnego i chciwego podejścia do religii, prowadzą także działalność charytatywną.

McBride pojawia się również na ekranie. Aktor wciela się także w jednego z głównych bohaterów – Jessego Gemstone, syna słynnego teleewangelisty Eli Gemstone’a. Stara się on kontynuować dzieło ojca, jednak grzechy z przeszłości stanowią zagrożenie dla całej rodziny mężczyzny.

W serialu występują również Adam Devine, Edi Patterson, John Goodman, Cassidy Freeman, Tony Cavalero, Tim Baltz, Skyler Gisondo, Greg Alan Williams, Walton Goggins, Jennifer Nettles, Jody Hill, Valyn Hall, Kelton DuMont, Gavin Munn, Jason Schwartzman, Eric Roberts, Eric Andre i Jessica Lowe.

Premiera 2. sezonu odbyła się 9 stycznia 2022 roku. Sezon liczy 9 odcinków, a więc finał przypada na 27 lutego.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Serial The Boys doczeka się swojego spin-offu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.