Dopesick – pełna zapowiedź serialu Hulu o uzależnionej Ameryce

16 września 2021 | Newsy

Hulu prezentuje pełny zwiastun limitowanego serialu Dopesick, za który odpowiadają Danny Strong i Barry Levinson. Produkcja opowie o problemie amerykańskiego społeczeństwa jakim jest uzależnienie od opioidów.

Bohaterzy, w których wcielają się Michael Keaton, Rosario Dawson i Peter Sarsgaard próbują walczyć z chciwością i oszustwem dużej firmy farmaceutycznej, której tak zwany cudowny narkotyk kosztował życie wielu ludzi.

Fabuła serialu inspirowana jest książką Beth Macy. Dopesick to ambitny, wstrząsający i fascynujący dramat, który ukaże nam jak jedna firma potrafiła wywołać najgorszą epidemię narkotykową wszech czasów.

Premiera serialu już 13 października 2021 roku. Dopesick składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – mroczna zapowiedź 11. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram