Platforma Peacock zamawia serial “Akademia Wampirów”

20 maja 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Peacock zamawia kolejny nowy serial którym będzie adaptacja powieści “Akademia Wampirów” autorstwa Richelle Mead. Za scenariusz projektu odpowiadać będą Julie Plec i Marguirete MacIntyre. Obie odpowiadały już za produkcję “Pamiętników Wampirów”.

Fabuła książki skupia się na przyjaźni dwóch młodych kobiet która daleko wykracza poza ich różny status. Przygotowują one się do ukończenia szkoły i wejścia do królewskiego społeczeństwa wampirów. W sumie w latach 2007 -2010 opublikowano 6 części z czego pierwsza została już zekranizowana jako film w 2014 roku. Peacock uważa, że zaangażowanie takich osób jako showrunnerów, scenarzystów i producentów przyniesie serialowi sukces i zostanie on godnym następcom wcześniej tworzonym przez Pelc i MacIntyre serialów.

marguerite macintyre julie plec middleworth

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Wszystko, co lśni - Eva Green w adaptacji powieści Eleanor Catton

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram