Cudotwórcy – zwiastun 3 sezonu

20 maja 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Już 14 lipca premierę w USA na kanale TNT premierę będzie miał miejsce trzeci sezon Cudotwórców (Miracle Workers). W każdym z sezonów główną rolę odgrywa Daniel Radcliffe. Inne jest za to miejsce akcji, lata w których rozgrywa się historia oraz fabuła o której opowiada serial.

miracle workers oregon trail trailer social

Akcja trzeciego sezonuosadzona w 1844 roku, śledzi życie pastora- idealisty (Daniel Radcliffe) z małego miasteczka, który łączy siły z człowiekiem ściganym listem gończym (Steve Buscemi) oraz wyzwoloną żoną z prerii (Geraldine Viswanathan), aby poprowadzić pociąg na zachód Szlakiem Oregońskim poprzez Amerykę

Sezony 1-2 w Polsce dostępne są na HBO GO, zaś 3 sezon którego zwiastun właśnie zaprezentowano i możemy go obejrzeć poniżej nie ma na razie daty polskiej premiery.

Źródło: ComingSoon

ZOBACZ TEŻ  Znamy datę premiery 8. sezonu American Horror Story!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram