Pierwsze zabójstwo – zwiastun młodzieżowego serialu Netflixa o wampirach i zakazanej miłości

}

Data: 13 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił pełny zwiastun swojego nowego serialu przeznaczonego dla nastoletniego widza – Pierwsze zabójstwo. Produkcja z angielskiego nosi tytuł First Kill.

Nastolatki Juliette and Calliope mają kłopoty w miłości: jedna jest wampirem, a druga poluje na wampiry. Obie są gotowe na swoją pierwszą ofiarę.

Pierwszego razu się nie zapomina. Nastoletnia wampirzyca Juliette bierze na cel nową dziewczynę w mieście, Calliope. Jednak — ku zaskoczeniu Juliette — Calliope okazuje się być łowczynią wampirów. Obie dziewczyny odkrywają, że żadnej nie jest tak łatwo zabić tę drugą, za to łatwo można się w niej zakochać…

Czy produkcja ta okaże się sukcesem na miarę Czystej krwi i Pamiętników wampirów? O tym przekonamy się już niebawem. Premiera 1. sezonu Pierwszego zabójstwa już 10 czerwca 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ciemny kryształ: Czas buntu anulowany po 1. sezonie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.