Ciemny kryształ: Czas buntu anulowany po 1. sezonie!

}

Data: 22 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix podjął zaskakującą decyzję. Po tym jak serial Ciemny kryształ: Czas buntu otrzymał nagrodę Emmy w kategorii programu dla dzieci platforma poinformowała, iż nie zamierza odnawiać serii na kolejny sezon.

Serial ten to prequel filmu Ciemny kryształ Jima Hensona. Opowiada on o walce o pewien kryształ, który to może uratować planetę Gelfingów, jednak został on uszkodzony przez złego Skeksisa. Do walki z nim stają trzej Gelfingowie – Rian, Brea i Deet, którzy rozpoczynają bunt i walkę o swoją planetę Thrę. Odkryją oni także swoje przeznaczenie. Akcja serialu rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w filmie.

Produkcja w świetny sposób łączy klasyczne lalkarstwo z nowoczesnymi efektami specjalnymi.

Możemy potwierdzić, że nie będzie dodatkowego sezonu. Wiemy, że fani chętnie dowiedzieliby się jak zakończy się ten rozdział sagi i będziemy szukać sposobów, aby może opowiedzieć tę historię w przyszłości. – powiedziała Lisa Henson

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Grace i Frankie sezon 7. - pierwsze cztery odcinki już na Netflixie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.