Przeczytano:

Ciemny kryształ: Czas buntu anulowany po 1. sezonie!

22 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix podjął zaskakującą decyzję. Po tym jak serial Ciemny kryształ: Czas buntu otrzymał nagrodę Emmy w kategorii programu dla dzieci platforma poinformowała, iż nie zamierza odnawiać serii na kolejny sezon.

Serial ten to prequel filmu Ciemny kryształ Jima Hensona. Opowiada on o walce o pewien kryształ, który to może uratować planetę Gelfingów, jednak został on uszkodzony przez złego Skeksisa. Do walki z nim stają trzej Gelfingowie – Rian, Brea i Deet, którzy rozpoczynają bunt i walkę o swoją planetę Thrę. Odkryją oni także swoje przeznaczenie. Akcja serialu rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w filmie.

Produkcja w świetny sposób łączy klasyczne lalkarstwo z nowoczesnymi efektami specjalnymi.

Możemy potwierdzić, że nie będzie dodatkowego sezonu. Wiemy, że fani chętnie dowiedzieliby się jak zakończy się ten rozdział sagi i będziemy szukać sposobów, aby może opowiedzieć tę historię w przyszłości. – powiedziała Lisa Henson

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również