Piękni i bezrobotni – Górski i Cieślak zapraszają na swój nowy serial

}

Data: 9 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Już w marcu na antenie Polsatu zadebiutuje nowa serialowa produkcja Piękni i bezrobotni. Za ten komediowy projekt odpowiadają Robert Górski i Mikołaj Cieślak, członkowie kabaretu Moralnego Niepokoju.

Kabareciarze wcielą się w rolę przyrodnich braci, których łączy wspólny kredyt. W każdym z odcinków będą chcieli w jakiś sposób zarobić na jego spłatę. Łapią rozmaite fuchy od statystowania w filmach, po prace budowalne, przez bycie kurierem, aż do zostania paparazzi.

Górski wciela się w przyrodniego starszego brata Gwidona – Romka, którym jak mówi musi się opiekować, bowiem czasem jest on nieporadny. Razem co rusz szukają nowej pracy.

Trochę mnie kosztowała ta rola, ponieważ musiałem opanować jazdę konną, jest scena kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań. Z tego powodu wziąłem udział w biegu rzeźnika, zająłem 14, całkiem dobre miejsce. No więc oprócz sprawności fizycznej, jestem także bardziej sprawny psychicznie, w każdym bądź razie sprawniejszy niż mój brat, no i dość wesołą postacią, pozytywną. – powiedział Górski

Nie jestem piękny, jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku mamy pracę i w każdym ją tracimy razem z bratem. Takie czasy, tacy bohaterowie, będzie ciekawie. Zapraszamy. – powiedział Cieślak

Piękni i bezrobotni to słodko-gorzki serial pełen odniesień do otaczającej nas rzeczywistości. Produkcja składa się z 12 odcinków.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Shrill - serial komediowy od Hulu odnowiony na kolejny sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.