Moon Knight – nowy materiał wideo i data premiery!

}

Data: 17 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Już dziś w sieci pojawić ma się pełny zwiastun serialu Moon Knight. Jednak zanim będzie dane się nam z nim zapoznać, mamy dla Was krótki teaser zapowiadający pełną zapowiedź. Ma ona pojawić się podczas rozgrywek NFL Super Wild Card.

Według wstępnych ustaleń serial zadebiutować ma 30 marca 2022 roku. Jeśli data ta zostanie utrzymana to Moon Knight będzie pierwszym serialem należącym do MCU jaki od Disney+ zadebiutuje w tym roku.

Teaser daje nam króciutkie spojrzenie na księżycowy kostium głównego bohatera. Prawdopodobnie całość uda nam się ujrzeć w oczekiwanym zwiastunie.

Serial o przygodach Moon Knighta należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny. Moon Knight posiada wiele tożsamości, za sprawą których zostaje wciągnięty w śmiertelną wojnę bogów rozgrywającą się na tle współczesnego i starożytnego Egiptu.

W głównego bohatera wciela się Oscar Isaac. W obsadzie są także Ethan Hawke, Gaspard Ulliel i May Calamawy. Za serial odpowiada Jeremy Slater. Reżyserią zajęli się Mohamed Diab, Justin Benson i Aaron Moorhead.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sukcesja – sezon 3. zamówiony, poznamy dalsze losy rodziny Roy'ów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.