Pełny zwiastun Gaslit od Starz

}

Data: 17 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz opublikowała pełną zapowiedź serialu Gaslit. To limitowana seria, która koncentruje się na niesławnym skandalu Watergate.

Fabuła Gaslit opiera się na nagradzanym podcaście Slow Burn. Poznamy nieopowiedziane dotąd historie oraz zapomniane postacie, które miały związek z tą sławną aferą, która stanowi kawał amerykańskiej historii. Afera Watergate miała miejsce w latach 70. XX wieku i doprowadziła do opuszczenia stanowiska przez Nixona.

Wielką rolę w tej aferze odegrała Martha Mitchell, celebrytka z Arkansas, która jako pierwsza publicznie zwróciła uwagę na zaangażowanie ówczesnego prezydenta Richarda Nixona w polityczną aferę Watergate. Jej mąż John N. Mitchell, były prokurator generalny i prywatnie przyjaciel Nixona stanął przed bardzo trudnym wyborem, musiał zdecydować czy ważniejsza jest lojalność wobec prezydenta czy wobec żony, w której był szalenie zakochany.

Zwiastun ukazuje nam wielkie zaangażowanie Mitchell w odkyciu prawdy na temat zaangażowania Nixona w aferę. Daje nam także zapowiedź tego jak rząd próbował uciszyć i zdyskredytować kobietę.

W roli Marthy – Julia Roberts, zaś jej męża Johna portretuje Sean Penn. W pozostałej obsadzie są Dan Stevens jako John Dean, Betty Gilpin jako Mo Dean, Shea Whigham jako G. Gordon Liddy i Darby Camp jako Marty Mitchell.

Premiera 24 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial Wychowane przez wilki wraca z drugim sezonem - premiera 3 lutego w HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.