Star Trek – Paul Wesley nowym Jamesem T. Kirkiem

}

Data: 17 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ pracuje nad nowym serialem należącym do wszechświata Star Trek. Produkcja nosi tytuł Star Trek: Strange New Worlds i jest na etapie filmowania. Zdradzono nareszcie kto wcieli się w kapitana Jamesa T. Kirk.

Okazuje się, że ta zaszczytna rola przypadła aktorowi Paulowi Wesley’owi, wszystkim zapewne doskonale znanemu z serialu Pamiętniki wampirów. Poniżej możecie zobaczyć jak Wesley prezentuje się jako Kirk.

paul wesley kirk 768x512 1

Produkcja ta jest spin-offem Star Trek: Discovery i skupi się na przygodach trójki poznanych tam bohaterów. Są to Christopher Pike, Spock i Numer 1. Sportretują ich ponownie Anson Mount, Ethan Peck i Rebecca Romijn. Po raz pierwszy w te postacie wcielili się w drugim sezonie Star Trek: Discovery.

Akcja spin-offa rozgrywać ma się przed wydarzeniami z Star Trek: Discovery. James T. Kirk nie jest jeszcze kapitanem U.S.S. Enterprise. Statkiem pokieruje Pike.

Za serial odpowiadają Akiva Goldsmith, Alex Kurtzman i Jenny Lumet. Premiera pierwszego sezonu Star Trek: Strange New Worlds już 5 maja 2022 roku.

bez nazwy 2 768x1138 1

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Halo otrzymuje odnowienie na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.