The Essex Serpent – data premiery i pierwsze zdjęcia

}

Data: 17 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ ogłosiła datę premiery i opublikowała pierwsze fotografie promujące limitowany serial The Essex Serpent. Produkcja ta opiera się na powieści Sarah Perry o tym samym tytule.

Akcja serialu rozgrywa się w czasach wiktoriańskich. Główna bohaterka Cora, to wdowa, która po śmierci męża przenosi się z Londynu do małej wioski Aldwinter w hrabstwie Essex. Tam kobieta spotyka Willa, mężczyznę bardzo szanowanego wśród okolicznych mieszkańców. Cora zaczyna interesować się pewną legendą o mitycznym wężu zwanym Essex Serpent, który podobno powrócił właśnie na obszar hrabstwa. Postanawia go odnaleźć.

Premiera serialu 13 maja 2022 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia, na których widoczni są Claire Danes jako Cora i Tom Hiddleston jako Will Ransome.

f848x477 25812 83615 4122
f768x1 25813 25940 5050
f768x1 25814 25941 5050

Za reżyserię serialu odpowiada Clio Barnard, a pracował on na scenariuszu autorstwa Anny Symon. Obsadę uzupełniają Frank Dillane, Hayley Squires, Jamael Westman, Clémence Poésy, Dixie Egerickx i Michael Jibson.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Melancholijne seriale – ranking tytułów, które ogląda się „na smutno”

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.