Pełny zwiastun 3. sezonu For All Mankind

}

Data: 17 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje oficjalną zapowiedź trzeciego sezonu kosmicznej produkcji For All Mankind ukazującej alternatywne losy świata. Nadchodząca seria skipi się na walce trzech ważnych jednostek o Marsa.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której to Związkowi Radzieckiemu jako pierwszemu krajowi na świecie udało się lądowanie na księżycu. Stany Zjednoczone nie mogąc pogodzić się z tą porażką stają do kosmicznego wyścigu. Ich celem jest doprowadzenie do tego, aby to ich kosmonautka pierwsza stanęła na księżycu.

Trzeci sezon przeniesie nas do początku lat 90. ubiegłego wieku. Wtedy to rozpocznie się próba przekroczenia kolejnej planetarnej granicy. Państwa staną do walki o Marsa. Teraz już nie tylko Stany Zjednoczone i Związek Radziecki będą mieć coś do powiedzenia. Do walki stanie nowy uczestnik – prywatna firma kosmiczna Helios.

Premiera 3. sezonu serialu For All Mankind odbędzie się 10 czerwca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  For All Mankind – pierwsza zapowiedź kosmicznej produkcji od Apple!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.