For All Mankind – pierwsza zapowiedź kosmicznej produkcji od Apple!

4 czerwca 2019 | Newsy

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu stworzonego przez Ronalda D. Moore’a, Matta Wolperta i Bena Nediviego opowiadającego o rywalizacji dotyczącej lotów na księżyc.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której to pierwszym krajem, który dokonał lądowania na księżycu nie były USA a ZSRR. USA nie mogąc pogodzić się z tą porażką stają do kosmicznego wyścigu.

W obsadzie For All Mankind znaleźli się Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten, Sarah Jones oraz Jodi Balfour.

Platforma Apple TV+ ma ruszyć na jesień tego roku.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Apple TV+ - Top 6

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram