Park Jurajski: Obóz Kredowy sezon 2. – zwiastun i data premiery!

16 grudnia 2020 | Newsy

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat drugiego sezonu serialu animowanego Park Jurajski: Obóz Kredowy. Podano także datę premiery nowych epizodów.

Akcja serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

Pierwszy sezon zakończył się pozostawieniem grupy głównych bohaterów na wyspie. Ewakuacja została zakończona, a oni pozostali i muszą radzić sobie sami. Czy przetrwają na wyspie pełnej krwiożerczych bestii? Poniższy zwiastun ukazuje nam pełen akcji sezon drugi, w którym nareszcie swoje trzy grosze wtrąci T-Rex.

s 560 830

Premiera 2. sezonu tej animacji już 22 stycznia 2021 roku. Tutaj strona serialu na Netflixie.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Remiza – nowy serial TVP o pracy strażaków OSP

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również