Przeczytano:

Remiza – nowy serial TVP o pracy strażaków OSP

22 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Trwają właśnie zdjęcia do nowego serialu TVP, który opowie o pracy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach.

W każdym odcinku widzowie zobaczą inną historię opartą na faktach. Jak informuje Telewizja Polska, Remiza to opowieść o bohaterach dnia codziennego, bo strażacy ochotnicy nie są zawodowymi funkcjonariuszami. Na co dzień pracują w innych miejscach, a swój wolny czas poświęcają na pomoc innym.

Zdjęcia do Remizy ruszyły w kwietniu, w podwarszawskim Sulejówku, a potrwają do października. W serialu wystąpią m.in. Mariusz Czajka, Dominika Buczek, Małgorzata Then-Stępień, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Piotr Świętochowski, Mateusz Dymidziuk i Jan Mizerski.

Serial produkuje Telewizja Polska przy wsparciu ZPR Media.

Źródło: press

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również