Przeczytano:

Park Jurajski: Obóz kredowy powraca! Jest zwiastun, plakat i data premiery 3. sezonu!

12 03 2021 | Newsy | 5 Komentarze

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix prezentuje pierwsze materiały promujące trzeci sezon animacji Park Jurajski: Obóz kredowy. Możecie zapoznać się z zwiastunem oraz plakatem, który zdradza datę premiery.

W nowym sezonie na naszych bohaterów czeka kolejne śmiertelne zagrożenie. Coś zostało odmrożone i z pewnością jest bardzo głodne…

Akcja serialu toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

Pierwszy sezon zakończył się pozostawieniem grupy głównych bohaterów na wyspie. W drugim nasi bohaterowie musieli nauczyć radzić sobie na wyspie pełnej krwiożerczych dinozaurów, starając się wezwać pomoc. Musieli także uratować dinozaury przed dwójką kłusowników.

jurassic s3 keyart 11x17 layered rgb finish may21 bleed

Serial z 3. sezonem powróci już 21 maja 2021 roku.

Źródło: comingsoon

5 komentarzy

 1. Failox

  dlaczego 21 maja tyle czekać nieee

  Odpowiedz
 2. maks

  czy będzie 4 sezon ?

  Odpowiedz
  • Justyna Macugowska

   Niestety nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Mamy jednak nadzieję, że tak 😀

   Odpowiedz
 3. Ola Ola

  Mój braciszek ma 24 mają urodzinki, Git😉

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również