Miasto na wzgórzu wraca z drugim sezonem

}

Data: 15 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Showtime Miasto na wzgórzu, w którym wystąpili wyróżniony Złotym Globem i nominacją do Emmy Kevin Bacon oraz zdobywca nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Ekranowych Aldis Hodge, powraca z nowym sezonem.

Drugi sezon serialu Miasto na wzgórzu koncentruje się na federalnym projekcie mieszkaniowym w dzielnicy Roxbury w Bostonie. Okolica nękana jest aktami przemocy związanej z narkotykami, charakteryzuje ją także duża nieufność mieszkańców w stosunku do lokalnych organów ścigania.

miasto na wzgorzu s2 2 1000
fot. HBO GO

Grace Campbell (Pernell Walker) niestrudzenie działa na rzecz tej społeczności, jej wysiłki są jednak niwelowane przez działalność miejscowych gangów. Do akcji wkracza agent FBI Jackie Rohr (Kevin Bacon), który chce w tej sprawie wykorzystać wadliwy system sądownictwa Bostonu, podejmując tym samym desperacką próbę uratowania własnej kariery. Niestety jednak zastępca prokuratora okręgowego Decourcy Ward (Aldis Hodge) śledzi każdy krok swojego przeciwnika. Z czasem następuje eskalacja tego osobistego konfliktu między bohaterami do totalnej wojny między biurami Prokuratora Generalnego i prokuraturą okręgową w Suffolk.

Premiera drugiego sezonu serialu Miasto na wzgórzu odbędzie się 29 marca w HBO GO. Tego dnia nad ranem do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu. Premiera kolejnych co tydzień, w poniedziałki.

Zobaczcie zwiastun.

Źródło: news za HBO GO

ZOBACZ TEŻ  DOTA: Dragon's Blood – nadchodzi nowa animacja od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.