Rutger Hauer nie żyje. Aktor zmarł w wieku 75 lat.

25 lipca 2019 | Newsy

Rutger Hauer to aktor filmowy i telewizyjny. Zmarł 19 lipca po krótkiej chorobie, a wczoraj odbył się jego pogrzeb.

Do historii kina Hauer przeszedł rolą w filmie Ridleya Scotta Blade Runner, w którym wcielił się w złego Roya Batty’ego. Swoją serialową karierę rozpoczął od serialu Floris w 1969 roku, w którym zagrał tytułową rolę. To ona sprawiła, że stał się rozpoznawalny. Wystąpił także w takich serialach jak Merlin z 1998 roku, Agentka o stu twarzach, Tajemnice Smallville, Miasteczko Salem, Czysta krew, Galavant oraz Upadek królestwa.

800px rutger hauer 2018
wikipedia
eaqy34vxoaamnax.0
theverge (Blade Runner)

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Doctor Who sezon 12. – rozpoczęto prace na planie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!