Paramount+ zamawia serialowy prequel filmu Grease

}

Data: 19 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ dał zielone światło na realizację prequela filmu Grease z 1978 roku. Produkcja nosi tytuł Grease: Rise of the Pink Ladies.

Prequel składać ma się z dziesięciu odcinków. Jego akcja rozgrywać będzie się na cztery lata przed wydarzeniami z filmu. Zanim zapanował wszechobecny rock 'n’ roll, zanim T-Birds zostali najfajniejsi w szkole, czterej znudzeni nastolatkowie mają odwagę żyć na własnych warunkach, wywołując moralne zgorszenie, które na zawsze zmieni Rydell High.

W serialu nie powrócą znane z filmu postacie. Choć opis prequela mógłby sugerować i cztery różowe damy to Rizzo, Frenchy, Marty i Jan, to jednak nie mamy co oczekiwać ich powrotu. Za scenariusz i produkcję prequela odpowiada Annabel Oakes, która pełni także funkcję showrunnera.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  David Benioff i Dan Weiss przechodzą do Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.