Paramount+ zamawia serialowy prequel filmu Grease

19 lipca 2021 | Newsy

Paramount+ dał zielone światło na realizację prequela filmu Grease z 1978 roku. Produkcja nosi tytuł Grease: Rise of the Pink Ladies.

Prequel składać ma się z dziesięciu odcinków. Jego akcja rozgrywać będzie się na cztery lata przed wydarzeniami z filmu. Zanim zapanował wszechobecny rock 'n’ roll, zanim T-Birds zostali najfajniejsi w szkole, czterej znudzeni nastolatkowie mają odwagę żyć na własnych warunkach, wywołując moralne zgorszenie, które na zawsze zmieni Rydell High.

W serialu nie powrócą znane z filmu postacie. Choć opis prequela mógłby sugerować i cztery różowe damy to Rizzo, Frenchy, Marty i Jan, to jednak nie mamy co oczekiwać ich powrotu. Za scenariusz i produkcję prequela odpowiada Annabel Oakes, która pełni także funkcję showrunnera.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  David Benioff i Dan Weiss przechodzą do Netflixa!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram