Przeczytano:

Gra o tron – aktorski sequel anulowany, będą dwa nowe seriale animowane

18 07 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO nie rezygnuje z poszerzania uniwersum Gry o tron. Jak donoszą zagraniczne media HBO Max w planach ma dwa kolejne animowane projekty osadzone w świecie stworzonym przez George’a R.R. Martina.

Jeden z animowanych projektów osadzony ma być w inspirowanej imperialnymi Chinami krainie Yi Ti znajdującej się na dalekim wschodzie Essos. Społeczeństwo je zamieszkujące uważane jest za najstarsze i najbardziej zaawansowane. W Grze o tron była jedynie krótka wzmianka o tym terytorium.

Wychodzi na to, iż teraz streamer pracuje już nad trzema projektami animowanymi osadzonymi w świecie z Gry o tron. Czy jednak coś z tych projektów ujrzy światło dzienne?

Jeden z aktorskich projektów już nie jest w fazie realizacji. Jest nim Flea Bottom, serial którego akcja osadzona miała być w slumsach Królewskiej Przystani. Okazuje się teraz, iż projekt ten był jedynie w fazie pomysłu, który został upubliczniony, ale nigdy oficjalnie potwierdzony przez HBO.

Jak na razie jedynym serialem, który z pewnością ujrzy światło dzienne jest House of the Dragon. Jego akcja rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen. Premiera ustalona jest na 2022 rok.

Źródło: The Hollywood Reporter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również