Zmiana na stanowisku reżysera serialu Loki

19 lipca 2021 | Newsy

Drugi sezon serialu Loki wyreżyseruje kto inny. Kate Herron, która z powodzeniem zajęła się realizacją wszystkich sześciu odcinków pierwszego sezonu, nie powróci na stanowisko reżysera.

Herron ma inne zobowiązania, a drugi sezon nie był gwarantowany, gdy zaczynała ona pracę nad nim. Kolejne projekty za jakie obecnie się weźmie, nie są związane z MCU. Jednak jak sama powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów nie miałaby nic przeciwko, aby powrócić do Marvela, jednak jej przygoda z Lokim została już zakończona.

Disney+ już oficjalnie złożył zamówienie na 2. sezon serialu Loki. Prace nad nim są na wczesnym etapie. Do swojej roli powróci oczywiście Tom Hiddleston.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Marvel: seriale 2021

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram