Panic – Amazon kasuje serial po jednym sezonie

}

Data: 9 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon postanowił nie kontynuować młodzieżowego serialu Panic, który zadebiutował w maju tego roku. Serial podobno nie przyciągnął wystarczającej liczby widzów, aby myśleć nad kontynuacją, tym bardziej, iż sezon pierwszy przedstawił pełną historię.

Serial Panic jest adaptacją powieści Lauren Oliver. Fabuła ukazała nam grupę licealistów, którzy przygotowują się do corocznej gry Panic. Składa się na nią szereg niebezpiecznych wyzwań, m.in. pogrzebanie żywcem czy skok z wysokiego klifu. Zwycięzca zgarnia 50 tys dolarów, które pozwolą mu zacząć nowe życie poza małym miasteczkiem w Teksasie. Jednak w nowym roku coś w grze się zmieniło. Pula pieniędzy jest większa, a zadania niebezpieczniejsze. Gracze będą musieli stanąć twarzą w twarz ze swoimi najmroczniejszymi i najgłębiej skrywanymi lękami i wybrać jak dużo są w stanie zaryzykować, aby wygrać.

Panic w liczbie oglądalności i opiniach pokonała inna młodzieżowa produkcja Dzicz, która odnowiona została na drugi sezon.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Madam Secretary - Piotr Adamczyk gościnnie u boku Téi Leoni

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.