Opowieść podręcznej – trwają rozmowy o końcu serialu!

9 sierpnia 2021 | Newsy

Obecnie trwają prace nad scenariuszami piątego sezonu serialu Hulu Opowieść podręcznej. Jednak jak donoszą zagraniczne media chwilowo zrobiono sobie przerwę, aby przedyskutować ewentualny koniec serialu.

Jordan Helman, szef odpowiedzialny za oryginalnego produkcje Hulu poinformował, iż trwają już rozmowy na temat jak zakończyć ten serial i kiedy. Obecnie Opowieść podręcznej notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, z sezonu na sezon lepsze, co rzadko się zdarza w przypadku długo działających produkcji. Zakończenie, gdy oglądalność jest wysoka, a jakość serialu bardzo dobra, nie wydaje się wcale złym pomysłem. W widzach zostaną dobre wspomnienia po produkcji.

Koniec Opowieści podręcznej ma być początkiem nowego serialu będącego adaptacją książki Testamenty Margaret Atwood. Historia w niej przedstawiona rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z książki Opowieść podręcznej.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej sezon 3. – zwiastun z Super Bowl

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram