American Horror Story: Double Feature – dwie nadnaturalne istoty na jednym plakacie

8 sierpnia 2021 | Newsy

Do premiery 10. sezonu antologii American Horror Story pozostały 2 tygodnie, więc kampania promocyjna trwa w najlepsze. W sieci pojawił się nowy plakat ukazujący połączenie dwóch światów i dwóch całkowicie odrębnych od siebie istot.

Łączy je jedno, obie mają przerażające ostre zęby. Skąd się wzięły i jaki terror będą siać dowiemy się już niedługo. Ryan Murphy jak na razie nie zdradza żadnych fabularnych szczegółów jubileuszowej serii.

ahs double feature
fot. Twitter

Premiera serialu już 25 sierpnia 2021 roku na FX na Hulu.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Retromania: Seriale o latach 50. i 60.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram