P-Valley – Starz odnawia serial na drugi sezon!

}

Data: 28 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Zaledwie dwa tygodnie po premierze stacja Starz zdecydowała się odnowić serial P-Valley na drugi sezon. W podjęciu takiej decyzji pomogły jej doskonałe wyniki oglądalności oraz 100% poparcie w serwisie Rotten Tomatoes.

Za serial odpowiada Katori Hall. Jego fabuła opiera się na jej sztuce Pussy Valley. W obsadzie znajdują się Brandee Evans, Nicco Annan, Elarica Johnson, Parker Sawyers, Brandon Gilpin, Morocco Omari, Shannon Thornton i J. Aplhonse Nicholson.

Fabuła P-Valley rozgrywa się w małym klubie ze striptizem w małym miasteczku w Mississipi. Poznajemy historię pracujących tam osób oraz znajdziemy odpowiedź na pytanie czy takie miejsce jak to jest w stanie uleczyć zagubionych i załamanych ludzi. Serial zachwyca wspaniałą muzyką i obrazami w stylu noir.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Demaskator. Poza prawem – nowy paradokument w ramówce Polsatu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.