P-Valley – Starz odnawia serial na drugi sezon!

28 lipca 2020 | Newsy

Zaledwie dwa tygodnie po premierze stacja Starz zdecydowała się odnowić serial P-Valley na drugi sezon. W podjęciu takiej decyzji pomogły jej doskonałe wyniki oglądalności oraz 100% poparcie w serwisie Rotten Tomatoes.

Za serial odpowiada Katori Hall. Jego fabuła opiera się na jej sztuce Pussy Valley. W obsadzie znajdują się Brandee Evans, Nicco Annan, Elarica Johnson, Parker Sawyers, Brandon Gilpin, Morocco Omari, Shannon Thornton i J. Aplhonse Nicholson.

Fabuła P-Valley rozgrywa się w małym klubie ze striptizem w małym miasteczku w Mississipi. Poznajemy historię pracujących tam osób oraz znajdziemy odpowiedź na pytanie czy takie miejsce jak to jest w stanie uleczyć zagubionych i załamanych ludzi. Serial zachwyca wspaniałą muzyką i obrazami w stylu noir.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Demaskator. Poza prawem – nowy paradokument w ramówce Polsatu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy