w

P-Valley – Starz odnawia serial na drugi sezon!

puv1 102 040919 0835 a 1

Zaledwie dwa tygodnie po premierze stacja Starz zdecydowała się odnowić serial P-Valley na drugi sezon. W podjęciu takiej decyzji pomogły jej doskonałe wyniki oglądalności oraz 100% poparcie w serwisie Rotten Tomatoes.

Za serial odpowiada Katori Hall. Jego fabuła opiera się na jej sztuce Pussy Valley. W obsadzie znajdują się Brandee Evans, Nicco Annan, Elarica Johnson, Parker Sawyers, Brandon Gilpin, Morocco Omari, Shannon Thornton i J. Aplhonse Nicholson.

Fabuła P-Valley rozgrywa się w małym klubie ze striptizem w małym miasteczku w Mississipi. Poznajemy historię pracujących tam osób oraz znajdziemy odpowiedź na pytanie czy takie miejsce jak to jest w stanie uleczyć zagubionych i załamanych ludzi. Serial zachwyca wspaniałą muzyką i obrazami w stylu noir.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Teen wolf

Seriale o wampirach i wilkołakach, które nie wszyscy pamiętają – 21 propozycji

fb4a76082eea4351e71a903955ec800a

Król – Canal+ przedstawia pierwszy teaser nowego serialu