Przeczytano:

We Are Who We Are – nowy serial od HBO i Luca Guadagnino

28 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO opublikowało pierwszą zapowiedź nowego serialu autorstwa nominowanego do Oscara Luca Guadagnino odpowiedzialnego m.in. za film Tamte dni, tamte noce czy Suspiria. To serialowy debiut tego reżysera.

W obsadzie znajdują się Chloë Sevigny, Jack Dylan Grazer, Alice Braga, Jordan Kristine Seamón, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Francesca Scorsese, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier i Sebastiano Pigazzi.

Fabuła serialu opowie o dwójce amerykańskich dzieciaków mieszkających w bazie wojskowej we Włoszech. Zagłębimy się w ich życie, przyjaźnie jakich doświadczają, pierwsze miłości. Zobaczymy jak poszukują swojej własnej tożsamości i jak udaje im się połaczyć radość z bycia nastolatkiem z trudami tego wieku.

Premiera ośmioodcinkowego sezonu pierwszego już 14 września 2020 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również