w

We Are Who We Are – nowy serial od HBO i Luca Guadagnino

bez tytululo

HBO opublikowało pierwszą zapowiedź nowego serialu autorstwa nominowanego do Oscara Luca Guadagnino odpowiedzialnego m.in. za film Tamte dni, tamte noce czy Suspiria. To serialowy debiut tego reżysera.

W obsadzie znajdują się Chloë Sevigny, Jack Dylan Grazer, Alice Braga, Jordan Kristine Seamón, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Francesca Scorsese, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier i Sebastiano Pigazzi.

Fabuła serialu opowie o dwójce amerykańskich dzieciaków mieszkających w bazie wojskowej we Włoszech. Zagłębimy się w ich życie, przyjaźnie jakich doświadczają, pierwsze miłości. Zobaczymy jak poszukują swojej własnej tożsamości i jak udaje im się połaczyć radość z bycia nastolatkiem z trudami tego wieku.

Premiera ośmioodcinkowego sezonu pierwszego już 14 września 2020 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the witcher henry cavill fight hall

The Witcher: Blood Origin – nowy serial Netflixa ze świata Wiedźmina!

Teen wolf

Seriale o wampirach i wilkołakach, które nie wszyscy pamiętają – 21 propozycji