Demaskator. Poza prawem – nowy paradokument w ramówce Polsatu

7 sierpnia 2020 | Newsy

Już na jesień w ramówce stacji Polsat pojawi się nowy serial paradokumentalny, który skupi się na dość mocno obecnym w dzisiejszych czasach temacie różnorakich oszustw.

Pokazane zostaną w nim kulisy oszukiwania ludzi, wykorzystywania ich łatwowierności i naiwności. Każdy odcinek ma być prawdziwą historią ujawniającą kulisy działania oszustów. Ich ofiary zwracają się po pomoc do gospodarza programu Adama Szweda, który będzie odwiedzać poszkodowanych, a następnie postara się rozwiązać problem.

W rolę Szweda wciela się Michał Karmowski, członek kadry narodowej w kulturystyce i od niedawna youtuber.

Serial Demaskator. Poza prawem będzie liczył 12 odcinków. Producentem wykonawczym jest Tako Media.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Loki – poznajcie agenta Mobiusa w nowym klipie promującym serial

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy