Opowieść podręcznej sezon 3. – zwiastun z Super Bowl

4 lutego 2019 | Newsy

Podczas Super Bowl, największej sportowej imprezy w USA, Hulu niespodziewanie wydało zwiastun 3. sezonu serialu Opowieść podręcznej opartego na powieści Margaret Atwood.

Twórcą i autorem scenariusza jest Bruce Miller, a funkcję producenta wykonawczego pełni Margaret Atwood. Serial ten został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków, o czym świadczą nagrody jakie otrzymał. Jest on laureatem Złotych Globów i nagród Emmy.

https://www.youtube.com/watch?v=PuWg6AyzETg&feature=youtu.be

Opowieść podręcznej rozgrywa się w skrajnie patriarchalnym społeczeństwie, w którym to kobiety traktowane są jak żywe inkubatory, bowiem w Republice Gileadu doszło do rekordowo niskiego przyrostu naturalnego. June Osborne, staje się jedną z takich kobiet, podręczną, zmuszaną co miesiąc do oddania się panu, w celu spłodzenia nowego obywatela. Z czasem angażuje się ona w ruch oporu, a w finale 2. sezonu powraca do Republiki, aby doprowadzić do zakończenia okrutnych rządów mężczyzn. Także w kontynuacji możemy spodziewać się rewolucji, do której June nawołuje w ukazanym zwiastunie.

Do swoich ról powrócą m.in. Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle i Amanda Brugel. Christopher Meloni i Elizabeth Reaser to nowe twarze jakie zobaczymy w 3. sezonie.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej - recenzja 2. sezonu, czyli „Kiedy powiem sobie dość”

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy