w

Opowieść podręcznej sezon 3. – zwiastun z Super Bowl

z21847081IER Opowiesc podrecznej serial oparty na ksiazce Ma

Podczas Super Bowl, największej sportowej imprezy w USA, Hulu niespodziewanie wydało zwiastun 3. sezonu serialu Opowieść podręcznej opartego na powieści Margaret Atwood.

Twórcą i autorem scenariusza jest Bruce Miller, a funkcję producenta wykonawczego pełni Margaret Atwood. Serial ten został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków, o czym świadczą nagrody jakie otrzymał. Jest on laureatem Złotych Globów i nagród Emmy.

Opowieść podręcznej rozgrywa się w skrajnie patriarchalnym społeczeństwie, w którym to kobiety traktowane są jak żywe inkubatory, bowiem w Republice Gileadu doszło do rekordowo niskiego przyrostu naturalnego. June Osborne, staje się jedną z takich kobiet, podręczną, zmuszaną co miesiąc do oddania się panu, w celu spłodzenia nowego obywatela. Z czasem angażuje się ona w ruch oporu, a w finale 2. sezonu powraca do Republiki, aby doprowadzić do zakończenia okrutnych rządów mężczyzn. Także w kontynuacji możemy spodziewać się rewolucji, do której June nawołuje w ukazanym zwiastunie.

Do swoich ról powrócą m.in. Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle i Amanda Brugel. Christopher Meloni i Elizabeth Reaser to nowe twarze jakie zobaczymy w 3. sezonie.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa mroku

Strefa mroku – pierwszy zwiastun!

the walking dead season 9 images 1 600x400

The Walking Dead sezon 9B – kolejny teaser i potwierdzenie powstania kontynuacji!