w

Free Meek – zapowiedź dokumentu od rapera Meek Milla!

video meek mill coming to allentown.jpg 37779584 ver1.0 1280 720
wfmz

Meek Mill to znany raper z Filadelfii, który po wyjściu na wolność w zeszłym roku po 5-miesięcznej odsiadce, zdecydował się na stworzenie dokumentu opowiadającego o jego życiu i zmaganiach z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. W sieci pojawiła się właśnie pełna zapowiedź tej produkcji, którą zobaczyć możecie poniżej.

Raper połączył swoje siły z Amazonem i firmą Roc Nation Jaya-Z, dzięki czemu dostał szansę pracy nad swoim serialem dokumentalnym. Meek Mill otrzymał karę bezwzględnego pozbawienia wolności za to, że naruszył zwolnienie warunkowe. Decyzja ta poruszyła opinię publiczną, ponieważ wyrok jaki otrzymał był wyższy od tego co wnioskował prokurator, a sędzinę, która o nim zdecydowała posądzono o wielką determinację w posłaniu rapera za kratki. Po licznych odwołaniach Sąd Najwyższy wreszcie uchylił Mill’owi ten wyrok, a on sam został wypuszczony na wolność, gdzie został przyjęty z honorami.

Dokument składał się będzie z pięciu odcinków, a w jego produkcję zaangażowali się m.in. Jay-Z, Eli Holzman czy Aaron Saidman. Premiera już 9. sierpnia na Amazon Prime Video.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gina torres

Suits sezon 9. – zobaczcie zapowiedź finału i nowy początek w spin-offie!

american horror story 1984 logo1

American Horror Story: 1984 – znamy datę premiery!