wfmz

Free Meek – zapowiedź dokumentu od rapera Meek Milla!

Meek Mill to znany raper z Filadelfii, który po wyjściu na wolność w zeszłym roku po 5-miesięcznej odsiadce, zdecydował się na stworzenie dokumentu opowiadającego o jego życiu i zmaganiach z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. W sieci pojawiła się właśnie pełna zapowiedź tej produkcji, którą zobaczyć możecie poniżej.

Raper połączył swoje siły z Amazonem i firmą Roc Nation Jaya-Z, dzięki czemu dostał szansę pracy nad swoim serialem dokumentalnym. Meek Mill otrzymał karę bezwzględnego pozbawienia wolności za to, że naruszył zwolnienie warunkowe. Decyzja ta poruszyła opinię publiczną, ponieważ wyrok jaki otrzymał był wyższy od tego co wnioskował prokurator, a sędzinę, która o nim zdecydowała posądzono o wielką determinację w posłaniu rapera za kratki. Po licznych odwołaniach Sąd Najwyższy wreszcie uchylił Mill’owi ten wyrok, a on sam został wypuszczony na wolność, gdzie został przyjęty z honorami.

Dokument składał się będzie z pięciu odcinków, a w jego produkcję zaangażowali się m.in. Jay-Z, Eli Holzman czy Aaron Saidman. Premiera już 9. sierpnia na Amazon Prime Video.

Źródło: deadline

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.