One Piece – nowi członkowie w obsadzie ekranizacji japońskiej mangi od Netflix

}

Data: 9 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix pracuje nad ekranizacją popularnej japońskiej mangi One Piece. To aktorski projekt, który obecnie jest na etapie kompletowania obsady.

Swoje angaże otrzymali: Morgan Davies jako Koby, Ilia Isorelýs Paulino jako Alvida, Aidan Scott jako Helmeppo, Jeff Ward jako Buggy, McKinley Belcher III jako Arlong i Vincent Regan jako Garp.

Szóstka ta dołączyła do wcześniej ogłoszonych: Iñaki Godoy, Mackenyu, Emily Rudd, Jacoba Romero Gibsona i Taza Skylara.

One Piece składać ma się z 10 odcinków. Scenariusz serialu piszą Steven Maeda i Matt Owens. Obaj panowie pełnią także funkcję producentów wykonawczych, przy czym Maeda jest jeszcze showrunnerem.

One Piece to seria japońskich komiksów w stylu mangi i anime stworzonych przez Eiichirō Odę. Opowiada ona o przygodach pirackiej załogi Słomkowego Kapelusza, której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest odnalezienie najwspanialszego skarbu na świecie zwanego One Piece i stanie się królem piratów. Dzięki zjedzeniu tajemniczego, diabelskiego owocu, Monkey zyskuje zdolność przemiany swojego ciała w gumę. Z nową zdolnością zapuszcza się w fantastyczny świat egzotycznych wysp i rozległych oceanów w poszukiwaniu legendarnego skarbu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Księga czarownic wraca z trzecim, finałowym sezonem - zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.