Pierwsza zapowiedź serialu The Terminal List z Chrisem Prattem

}

Data: 9 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon opublikował pierwszy materiał filmowy promujący serial The Terminal List. Wideo jest co prawda króciutkie, daje nam jednak możliwość ujrzenia Chrisa Pratta w akcji.

Pratt jako James Reece zrobi wszystko co w jego mocy, aby ochronić bliskich przed ludźmi, którzy pragną ich i jego skrzywdzić.

Fabuła serialu podąży za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

Producentem, showrunnerem i scenarzystą serialu jest David DiGilio. Fabuła produkcji opiera się na powieści Jacka Carra o tym samym tytule.

Premiera The Terminal List 1 lipca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys Presents: Diabolical – pełny zwiastun animacji Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.