Księga czarownic wraca z trzecim, finałowym sezonem – zobacz zwiastun

}

Data: 21 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Księga czarownic to opowieść o magii, mrocznych tajemnicach i miłości. Historia podąża za współczesną czarownicą, która próbuje rozszyfrować zagadkę pewnego starego manuskryptu. Serial powstał na podstawie bestsellerowych powieści Deborah Harkness.

W trzecim i ostatnim sezonie Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer) wracają z 1590 roku do Sept-Tour, gdzie doszło do strasznych wydarzeń. Bohaterowie muszą odnaleźć brakujące strony Księgi Życia oraz samą Księgę, zanim będzie za późno. Ich wrogowie zwierają szyki, a ci, którzy od wieków czyhają na Matthew wracają, aby się na nim zemścić.

W rolach głównych w Księdze czarownic ponownie wystąpią Teresa Palmer oraz Matthew Goode. W pozostałych rolach występują: Owen Teale, Malin Buska, Alex Kingston, Aiysha Hart, Edward Bluemel, Lindsay Duncan, Peter McDonald, Trevor Eve, Gregg Chillin, Adelle Leonce, Tanya Moodie, Daniel Ezra, Toby Regbo, Steven Cree, Jacob Ifan, Ivanno Jeremiah, Greg McHugh, Olivier Huband, Paul Rhys oraz Parker Sawyers.

Księga czarownic to serial Sky Original. Producentem wykonawczym ze strony Sky Studios jest Kara Manley. Serial wyprodukowany został przez spółkę Bad Wolf.

Premiera trzeciego sezonu serialu Księga czarownic odbędzie się w HBO GO 7 stycznia 2022 roku. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon, czyli 8 odcinków.

ksiega czarownic discovery of witches 3 plakat 1000
fot. hbo go

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Riverdale - zdjęcia z 3. sezonu oraz zapowiedź specjalnego gościa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.