One Day At a Time uratowane, będzie 4. sezon!

28 czerwca 2019 | Newsy

One Day At a Time to serial komediowy, który Netflix postanowił zakończyć. Produkcja doczekała się trzech sezonów. Jednak producenci nie poddali się i rozpoczęli poszukiwanie nowego domu. Starania te zakończyły się sukcesem!

Popularny serial, z którego skasowania fani nie byli zadowoleni znalazł ratunek w stacji Pop TV, która ogłosiła, iż powstanie czwarty sezon One Day At a Time. Stacja ta należy do CBS.

Kontynuacja ma składać się z 13. odcinków i zadebiutować już w przyszłym roku. Jednak dostępna będzie tylko dla widzów stacji Pop TV, a później ma również transmitowana być przez CBS. Jest to chyba pierwsze przejście serialu w historii z platformy streamingowej do telewizji kablowej.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things – 4. sezon dopiero w przyszłym roku

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy