The Office zniknie z Netflixa!

}

Data: 27 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Popularny serial The Office już od przyszłego roku zniknie z oferty Netflixa. Stacja NBC, która go produkuje zdecydowała, że chce mieć tą produkcję na wyłączność. Od 2021 roku serial ten znajdzie się w ofercie nowego serwisu streamingowego jaki szykuje stacja.

Nie jest to zbyt dobra informacja dla platformy Netflix, bowiem jak wynika z raportów serial The Office przynosił jej niebywałe wyniki oglądalności.

Serial ten jest remakem brytyjskiej produkcji o tym samym tytule. Opowiada o pracownikach filli firmy zajmującej się sprzedażą papieru. Ukazuje ich codzienne życie w biurze zarządzanym przez Michaela Scotta, szefa, który uważa się za przezabawnego i równego gościa, a tak naprawdę jest okropnie nieznośny. Do obsady należą m.in. Steve Carell, Jenna Fischer, John Krasinski, Rainn Wilson, Leslie David Baker oraz Angela Kinsey.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [27.12.2017]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.