Niebiańska plaża powróci jako serial!

28 czerwca 2019 | Newsy

Reżyser Danny Boyle ujawnił, że trwają prace nad serialem, który ma być prequelem filmu Niebiańska plaża z 2000 roku, który sam wyreżyserował. W głównej roli wystąpił Leonardo DiCaprio.

Autorem scenariusza ma być Amy Seimetz. Ciekawym jest to, że serial ma rozgrywać się współcześnie, ale jednocześnie być prequelem i opowiadać o wydarzeniach sprzed tych znanych nam z filmu. Jak mówi sam reżyser trochę to pokręcone, ale i intrygujące. Boyle obawia się także czy stacja FX, która miałaby produkować serial wyłoży na ten cel odpowiednie fundusze.

Film powstał na podstawie książki The Beach Aleksa Garlanda. Richard, młody i znudzony cywilizacją Amerykanin postanawia wyruszyć na tajemniczą wyspę, na której odkrywa, że każda realizacja marzenia ma swoją cenę, a ów niebiański raj nie jest taki idealny jak mogłoby się wydawać.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Midnight Mass – Netflix zamawia kolejny horror!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!