Niebiańska plaża powróci jako serial!

}

Data: 28 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Reżyser Danny Boyle ujawnił, że trwają prace nad serialem, który ma być prequelem filmu Niebiańska plaża z 2000 roku, który sam wyreżyserował. W głównej roli wystąpił Leonardo DiCaprio.

Autorem scenariusza ma być Amy Seimetz. Ciekawym jest to, że serial ma rozgrywać się współcześnie, ale jednocześnie być prequelem i opowiadać o wydarzeniach sprzed tych znanych nam z filmu. Jak mówi sam reżyser trochę to pokręcone, ale i intrygujące. Boyle obawia się także czy stacja FX, która miałaby produkować serial wyłoży na ten cel odpowiednie fundusze.

Film powstał na podstawie książki The Beach Aleksa Garlanda. Richard, młody i znudzony cywilizacją Amerykanin postanawia wyruszyć na tajemniczą wyspę, na której odkrywa, że każda realizacja marzenia ma swoją cenę, a ów niebiański raj nie jest taki idealny jak mogłoby się wydawać.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Midnight Mass – Netflix zamawia kolejny horror!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.