Jinn – pierwszy arabski serial od Netflix już w 2019 roku

j
}

Data: 14 sierpnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Między kontynuacjami popularnych serii takich, jak Stranger Things czy Riverdale, Netflix znalazł chwilę na zupełnie nową, arabskojęzyczną propozycję. Mało tego, rozpoczął już produkcję pierwszego serialu arabskiego o tytule Jinn. Kręcony będzie w Jordanii. O czym będzie opowiadać?

Jinn – dramat fantasy

Jinn będzie skierowanym do nastoletniej grupy odbiorców dramatem fantastycznym. To współczesna historia opowiadająca o walce młodych ludzi z mrocznymi siłami zła, które zagrażają całemu światu. Gdy grupka przyjaciół podczas wyparwy do antycznego miasta spotka tytułowego Jinna, okaże się on nielada tricksterem. Pojawi się bowiem pod postacią jednego z nastolatków. Choć z pozoru nieszkodliwy, namiesza w relacjach między nimi. Czy ich przyjaźnie i romantyczne związki przetrwają w takich okolicznościach?

dreamstine

miasto Amman – źródło: dreamstine

Jinn – Jordania

Serial będzie kręcony w wielu lokacjach, wspomniano już jednak o mieście Petra, Wadi Rum oraz stolicy Jordanii, Amman. Reżyserem został Libańczyk Mir-Jean Bou Chaaya, scenarzystą natomiast pochodzący z Jordanii Bassel Ghandur. W Jinn wystąpią między innymi: Hamza Abu Eqab, Salma Malhas, Sultan Alkhalil oraz Aysha Shahalthough

jinn cast selfie 4 cr

Obsada serialu Jinn – źródło: variety.com


Ten sześcioodcinkowy serial trafić ma na platformę Netflix w 2019 roku.

 

ZOBACZ TEŻ  The 100 - wszystko co wiemy na temat 5 sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.