w

Arrow – sezon 8. będzie ostatnim!

arrow

Stacja The CW niespodziewanie wydała komunikat, w którym ogłosiła, iż serial Arrow emitowany od 2012 roku zakończy się wraz z ostatnim finałowym odcinkiem ósmego sezonu.  Informację o tym wraz z podziękowaniem na swoim Twitterze umieścił Stephen Amell odtwórca tytułowej roli. Tweet poniżej.

Serial ten wchodząc na ekrany 6 lat temu zapoczątkował erę na produkcję oparte na postaciach z komiksów DC, ale jak widać po aktualnej tendencji nie tylko tej stacji, temat ten zmierza ku wyczerpaniu.

Arrow opowiada o Olivierze Queen’ie, miliarderze uznanym za zmarłego, który niespodziewanie po 5 latach odnajduje się na jednej z wysp Pacyfiku. Powraca do Starling City, jednak zmienia swoje życie bezpowrotnie. Nie jest już beztroskim chłopcem, a przywdziewa kostium i jako Zielona Strzała zaprowadza porządek w mieście. Pomagają mu w tym niezwykłe umiejętności, które nabył w tajemniczych okolicznościach. Oczywiście z jego działaniami nie zgadza się lokalna policja, która non stop depcze mu po piętach. Finałowy sezon składać się będzie z 10 odcinków i wejdzie do emisji jesienią.

Na oficjalnym profilu Amella na Facebooku możecie zobaczyć także emocjonujące video, w którym Amell wypowiada się na temat zakończenia serialu. Daje w nim także do zrozumienia, że może jeszcze kiedyś przywdzieje zielony kostium. Link do wideo tutaj.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

hechizada 150x150

Najlepsze seriale o czarownicach, czyli czary mary, hokus pokus!

michael sheen and david tennant in good omens amazon prime 150x150

Good Omens – niesamowita współpraca anioła i demona, zobaczcie zwiastun!