w

Obsesja Eve – jest nowy zwiastun!

Sandra Oh in Killing Eve Season 2 BBC America
screenrant

Do premiery drugiego sezonu Obsesji Eve został niecały miesiąc i z tej okazji oraz z okazji wczorajszego Dnia Kobiet stacje BBC America i AMC opublikowały nową zapowiedź serialu.

https://www.youtube.com/watch?v=TLq2BDkCzyA&feature=youtu.be

Zwiastun ukazuje nam dalszy ciąg morderczej gry w kotka i myszkę, jaką toczą miedzy sobą Eve i Villanelle. Eve jest jeszcze bardziej zdeterminowana, aby pojąć nieprzewidywalną morderczynię. Jej obsesja zaczyna przerażać ją samą, co słyszymy na wideo. Eve zdaje się wpadać w obłęd, a Carolyn zaczyna coraz bardziej się zastanawiać nad tym dlaczego obie panie są sobą aż tak bardzo zafascynowane.

Serial opiera się na szpiegowskich opowiadaniach Luke’a Jennings’a. W rolach głównych występują Sandra Oh (Eve) i Jodie Comer (Villanelle). Sezon drugi ponownie skupi się na poszukiwaniu i ściganiu Villanelle przez agentkę MI5, ale nie tylko. Uwagę kobiety przykuje również inny bardzo tajemniczy morderca. Akcja pierwszego odcinka nowej serii rozpocznie się dokładnie w miejscu zakończenia sezonu pierwszego, który zakończył się cliffhangerem. Akcja zatrzymała się w momencie zranienia Villanelle przez Eve.

Premiera serialu już 7 kwietnia. W Polsce odbędzie się ona dzień później na HBO GO.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the spanish princess official 1 600x400 150x150

The Spanish Princess – zwiastun serialu o Katarzynie Aragońskiej!

vintag 150x150

Serialowy słownik: Co to jest sitcom?