Obsesja Eve – jest nowy zwiastun!

}

Data: 9 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Do premiery drugiego sezonu Obsesji Eve został niecały miesiąc i z tej okazji oraz z okazji wczorajszego Dnia Kobiet stacje BBC America i AMC opublikowały nową zapowiedź serialu.

https://www.youtube.com/watch?v=TLq2BDkCzyA&feature=youtu.be

Zwiastun ukazuje nam dalszy ciąg morderczej gry w kotka i myszkę, jaką toczą miedzy sobą Eve i Villanelle. Eve jest jeszcze bardziej zdeterminowana, aby pojąć nieprzewidywalną morderczynię. Jej obsesja zaczyna przerażać ją samą, co słyszymy na wideo. Eve zdaje się wpadać w obłęd, a Carolyn zaczyna coraz bardziej się zastanawiać nad tym dlaczego obie panie są sobą aż tak bardzo zafascynowane.

Serial opiera się na szpiegowskich opowiadaniach Luke’a Jennings’a. W rolach głównych występują Sandra Oh (Eve) i Jodie Comer (Villanelle). Sezon drugi ponownie skupi się na poszukiwaniu i ściganiu Villanelle przez agentkę MI5, ale nie tylko. Uwagę kobiety przykuje również inny bardzo tajemniczy morderca. Akcja pierwszego odcinka nowej serii rozpocznie się dokładnie w miejscu zakończenia sezonu pierwszego, który zakończył się cliffhangerem. Akcja zatrzymała się w momencie zranienia Villanelle przez Eve.

Premiera serialu już 7 kwietnia. W Polsce odbędzie się ona dzień później na HBO GO.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  THE OUTPOST - będzie nowy przygodowy serial fantasy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.